• Tüm etiket ihtiyaçlarınızda bize danışmadan karar vermeyin...
  • BOSB Mermerciler Sanayi Sitesi 15. Cad. No:37 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Bizi arayın 0 212 876 16 00

Ürünler ve Sektörler


Metalize Etiket

Folyo etiketlerinizde metalik parlaklıkta, anlık görsel etkiler yaratabilirsiniz. Daha çok tercih edilen renkler altın ve gümüştür. Siz isterseniz altın ve gümüş üzerine diğer renklerin tonlarını kullanarak farklı görsel etkiler de yaratabilirsiniz. Ürünleriniz zarif ve şık bir görünüme kavuşarak, raflarda daha dikkat çekici bir hale gelir.

Florasan Etiket

Kırmızı, Yeşil, Sarı, Turuncu fosforlu renkler. Floresan etiketler hızlı, düzenli ve sık kullandığınız alanlarda sizin için iyi bir çözüm olabilir. Envanterlemek istediğiniz işlerinizde, kodlu sevkiyatlarınızda ve uyarı etiketlerinizde kullanıma uygundur.

Altın Varak

Eğer ürününüze şık bir dokunuş katmak isterseniz varak malzeme kullanarak anında görsel etki yaratabilirsiniz. En popüler renkler altın ve gümüştür, ancak diğer renklerde de folyo vardır. Sıcak baskı da denilen bu yöntem, klişe yardımıyla malzeme üzerine ısıyla baskı yapma tekniğidir.

Geri dönüşümlü

Doğada %18 geri dönüştürülebilir etiket materyalleri kullanıyoruz. Üretim sürecinde veya tüketim sonrasında oluşan atıkların geri dönüşümü kazanılmış malzeme demektir. Ürününüzü imal ederken aynı zamanda çevreye karşı olan sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz.

Kırılgan Etiketler

Çok özel bir hammaddeye sahip olup yapıştığı yüzeyden çıkartılmaya çalışıldığında küçük parçalar halinde dağılır. Genellikle bilgisayar kasalarında ve teknik amaçlı tamir edilen ürünlerin garantilerini takip etme amaçlı kullanılan bir etiket hammaddesidir.

Altın Varak

Eğer ürününüze şık bir dokunuş katmak isterseniz varak malzeme kullanarak anında görsel etki yaratabilirsiniz. En popüler renkler altın ve gümüştür, ancak diğer renklerde de folyo vardır. Sıcak baskı da denilen bu yöntem, klişe yardımıyla malzeme üzerine ısıyla baskı yapma tekniğidir.

Termal Etiketler

Sıklıkla gıda sektöründe kullanılan bir malzeme türüdür. Market etiketi, terazi etiketi, manav etiketi, kasap etiketi, şarküteri etiketleri vb. ısıya duyarlı ve düşük maliyetli bir kağıt cinsidir, kısa süreli kullanım için tasarlanmıştır. Isı ve ışığa aşırı hassas eğilimdedir. Bu anlamda çok çeşitli barkod ve içerik bilgileriniz varsa kullanımınıza son derece uygundur. Termal yazıcı, etiketin ısıyla temas etmesini sağlayarak istenilen barkod veya bilgilerin transferini sağlar.

Şeffaf Etiket

Etiketin yapışacağı yüzey şeffaf ise veya şişenin içindeki ürünün görünmesi isteniyorsa Clear etiket kullanılması uygundur. Uygulama alanları sınırsızdır. Su şişesi, kozmetik, sağlık, güzellik ürünleri vb. ürünler üzerinde iyi sonuç verir.

Örtücü Etiketler

Yapışkanlı yüzeyi siyah ile boyanmış, üst yüzeyi vellum veya kuşe kağıtla kaplanan, yırtılan bir etiket hammaddesidir. Yanlış yazılan yüzeyleri kapatmak için kullanılır.

Hava Koşulllarına Dayanıklı

Etiketleriniz soğuk, sıcak, rutubetli veya nemli hava koşullarına mı maruz kalıyor? Suya dayanıklı etiket materyallerinin yanı sıra hava koşullarına dayanıklı etiket malzemeleri kullanabilirsiniz. Etiketlerin üzerine selefon ve UV kaplama ile dayanıklılığını artırabilirsiniz.

Fotoğraflar